0-0 z Miedzną

W niedzielę przed własną publicznością zawodnicy LKS-u Ostrówek podejmowali drużynę Miedznej. W pierwszej połowie najlepszą okazję do zdobycia bramki dla gospodarzy miał Mariusz Kopacz lecz uderzył zbyt mocno z 16 metra i przeniósł piłkę nad bramką. Goście także mieli okazję do zdobycia bramki oddając strzał z 20 metrów, świetną interwencją popisał się Mariusz Kołodziej, który sparował piłkę na poprzeczkę, oraz obronił dobitkę zawodnika Miedznej po której goście mieli rzut rożny i byli bardzo blisko zdobycia bramki. Druga połowa to zdecydowana  przewaga gospodarzy, jednak nie zdołali tego potwierdzić bramką, bardzo blisko tego byli Konrad Akonom, Mariusz Kopacz oraz Paweł Oniśk,  w tym meczu zabrakło gospodarzom szczęścia. Następny mecz seniorzy rozegrają w Wielką Sobotę w Oleśnicy o godzinie 14.30.