Lider pokonany !
W niedzielę zawodnicy LKS-u przed własną publicznością podejmowali lidera z Żelechowa. Sęp w bieżącym sezonie odniósł 15 zwycięstw oraz 2 remisy nie odnosząc żądnej porażki zdobywając 57 bramek i tracąc zaledwie 11, bilans Ostrówka przed spotkaniem z liderem to 6 zwycięstw 6 remisów i 5 porażek, bilans bramkowy 35 zdobytych bramek oraz aż 36 straconych. Faworytem spotkania byli goście, ale.....
Początek spotkania to spokojna gra obu zespołów, pierwsza bramka padła w 18' na indywidualną akcję skrzydłem zdecydował się Mariusz Kopacz, następnie dośrodkował piłkę w pole karne prosto na nogę Pawła Oniśka, który daje nam prowadzenie 1-0, dwie minuty później było już 2-0, z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował Paweł Zalewski, piłkę przyjął Rafał Kazula i strzałem lewą nogą zdobył bramkę. Gospodarze atakowali, lecz to goście zdobyli bramkę, w 28' z rzutu rożnego dośrodkował piłkę zawodnik gości wprost na głowę swojego kapitana który zdobywa bramkę na 2-1. . Po bramce Sęp atakował coraz groźniej, lecz nie potrafił zdobyć bramki. W 35' sędzia na połowie boiska dyktuję rzut wolny pośredni, do piłki podszedł Mariusz Kazula i strzałem z połowy zdobywa piękną bramkę, lecz sędzia nie uznaje bramki, ponieważ nikt nie dotknął piłki, w 39' LKS zdobył już prawidłowo bramkę, wyprowadzając szybką kontrę w której Rafał Kazula dograł piłkę w 5 metr do Pawła Oniśka a ten zdobył swoją drugą bramkę w meczu i podwyższył wynik spotkania na 3-1. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
Druga Połowa rozpoczęła się wspaniale dla gospodarzy, w 49' Piotr Stefan podaję na lewą stronę piłkę do Rafała Kazuli, który łamię akcję do środka i strzałem z 20 metra w okienko zdobywa bramkę na 4-1. Ostrówek szedł za ciosem by dobić przeciwnika, w 69' Konrad Akonom podaję piłkę do Rafała Kazuli ten znajduję się w sytuacji sam na sam z bramkarzem lecz zamiast uderzać na bramkę zdecydował się na podanie do Konrada Akonoma który pakuję piłkę do pustej bramki i mamy 5-1. W 82' swoją drugą zółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymuję Michał Stępień i i do końca meczu gramy w osłabieniu. w 90' minucie spotkania podanie Paweł Oniśk na swoją pierwszą bramkę w barwach Ostrówka zamienia Daniela Łotarskiego, który pojawił się na boisku w 85' spotkania i ustala wynik spotkania na 6-1.
Skład LKS-u: M. Kołodziej- Ł.Fedorczyk, M. Kazula, M. Stępień, P. Zalewski, P. Oniśk, R. Kazula(75' M. Ojdana), M. Glinka, P. Stefan, M. Kopacz( 85' D. Łotarski) K. Akonom( 80' P. Basiel)
LKS Ostrówek 6-1(3-1) Sęp Żelechów
Bramki: P. Oniśk 18',39', R. Kazula 20',49', K. Akonom 69', D. Łotarski 90'