Rusza runda wiosenna A-klasy !

W Sobotę 1 Kwietnia o godz 16.00 w Barczącej zawodnicy LKS-u Ostrówek meczem z wiceliderem rozpoczną rundę wiosenną A-klasy . Na jesieni zawodnicy LKS-u w roli gospodarza ulegli rywalowi 1-3. W przygotowaniach do rundy wiosennej w statystykach lepiej wygląda zespół Ostrówka w 5 rozegranych spotkaniach odnieśli  cztery zwycięstwa oraz raz zremisowali bilans bramkowy 19-9, natomiast zespół Świtu Barczącej także rozegrał 5 spotkań w których trzykrotnie zwyciężył oraz dwukrotnie przegrał bilans bramkowy 16-11. W tym roku zawodnicy LKS-u nie odnieśli żadnej porażki i dadzą z siebie wszytko, żeby po meczu ze Świtem to się nie zmieniło.

Świt Barcząca - LKS Ostrówek, 1 Kwietnia godz 16.00, zbiórka o godz 13.45.